Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


wtorek, 2 grudnia 2014

143 Tygodnie 143 Wtorki

Zrywam kartkę z kalendarza 
w twoim nie ma już dni 
- Odmierzam czas przeszłością budując przyszłość,
Posadziłam w sercu niebieskie kwiatuszki niezapominajki 
-tak cudownie pachną kiedy tule je w sercu 
- tylko dlaczego rosną na ciernistym kobiercu?
Nigdy nie dowiesz się jak ranią...
Anioł nie może płakać...

1 komentarz:

  1. Witam jestem Ola, koleżanka Kamila. On sam jest dumnym człowiekiem i nie umie prosić o pomoc. My - znajomi i przyjaciele próbujemy z organizować jakoś pieniążki. Ale zacznę od początku, dnia 16.11 jakiś ćwok podpalił śmietnik we Wrocławiu, i nieszczęśliwym trafem spłonął Kamilowi samochód, i niby nic w tym nie było, gdyby nie fakt, że Kamil jest niepełnosprawny. Bezwładny od pasa w dół. Po wypadku. Od 10 lat zmaga się ze swoimi trudnościami losu, Jednak się nie poddaje. Zorganizował sobie samochód, rower, latem jeździł do Gadńska czy na Mazury na kajaki lub żagle. Czasem też sam uczesniczył w maratonach rowerowych na jakieś cele dobroczynne. Ma już sporą kolekcję medali, osiągnięć. Jak poznałam Kamila dwa lata temu, nie miałam wcześniej styczności z niepełnosprawnymi, Kamil odmienił moje życie, pokazał mi, że można żyć, pełnią życia. Cieszyć się każdą chwilą. Dziś ja, chce mu pomóc Wymyśliłam akcję "2 zł dla Kamila". Bo dla Nas dwa złote to nic, a dla Niego.. wszystko. Potrzebuje duże auto do którego będzie mógł zmieścić wózek czy rower. Pewnie dostanie jakieś pieniążki z ubezpieczalni ale to może jakiś trafem starczy na używane auto, ale trzeba je jeszcze przystosować dla Niego, odpowiednio przygotować. I na ten cel przeznaczamy te symboliczne 2 zł. Bo moja wizja była taka że jak 1000 osób da po 2 zł, to będzie idealny koszt 2 000 zł na dostosowanie samochódu czyli taki mechanizm co pozwoli Kamilowi dłońmi dodawać gaz lub hamować. Moja aukcja trawa już tydzień udało nam się zebrać 286zł.. jeszcze trochę brakuje. jeśli Państwo jesteście chętni nam pomóc będziemy bardzo wdzięczni - http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=4865645944 można też dokonać wpłaty w prost na konto: 87 1460 1181 2025 0098 7095 0002 ale o to nawet nie śmie prosić. Więcej informacji zdjęć popierających moje słowa można znaleść na https://www.facebook.com/autokamila serdecznie dziękuje, jeśli też mogę o coś na koniec prosić to o udospęnienie tej strony, podać dalej, by światł mógł pomóc.. bo wierzę w ludzi, wierzę, że nie tylko sprawy pokazywane w telewizji mają szanse wygrać, że w ludziach jest choć trochę odrobiny miłości do drugiej osoby, że uda nam się, nam znajomym i przyjaciołom Kamila ubierać trochę grosza dla Niego. Dziękuje.

    OdpowiedzUsuń

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...