Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)

 photo 1-1177_zps00e91264.jpg

sobota, 15 listopada 2014

Cześć, jestem Marta

Cześć, jestem Marta.
Mam 13 lat i jestem po przebytej chorobie nowotworowej guza mózgu od tego czasu minęło 8 lat, ale nadal niestety nie odrosły mi włosy, co jest dla mnie bardzo przykre, wstydliwe i dyskomfortowe. Dwa lata temu dostałam perukę ale niestety przez ten okres ulega ona zupełnemu zniszczeniu.
W związku z tym, bardzo proszę ludzi dobrej woli, żeby zgodzili się oddać swoje ścięte włosy na nową perukę. Będzie to dla mnie ogromnym szczęściem.
Kontakt zapewniający bezpłatne strzyżenie:
Pani Beata Czyżykowska
"Salon Miss "
ul. Gwardii Ludowej 23/7 06-400 Ciechanów
Telefon (023) 673-63-44

1 komentarz:

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...