Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


środa, 29 października 2014

Urodziny twojej siostrzyczki

Synus dzis urodzinki twojej siostrzyczki,jak bylysmy dzis u ciebie zapytalam czy ciebie tez zaprasza na torta
Mowi ze nie bo ty jestes w niebie i nie umiesz latac aby do niej przyleciec
Ehhh madralinska-ale wierze ze byles z nami i posmakowales tego cudownego torcika
Kochamy cie 

2 komentarze:

  1. Życzę Oleńce by zaznawała w życiu samych radosnych dni i by była zawsze zdrowa i stanowiła dla swoich Rodziców największą radość.

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkiego najlepszego dla Oleńki! Bardzo przykro mi się robi na myśl o tegorocznych podatkach :( Za każdym razem jak wypełniam pit 38 przez internet staram sie komuś pomoc, ale mam wrażenie że to za mało...

    OdpowiedzUsuń

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...