Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)


sobota, 3 sierpnia 2013

SZYMUŚ [*]

Choc dzis sa moje urodziny i powinnam sie cieszyc to jednak serce placze...SZYMONEK ODSZEDŁ POWIĘKSZYŁ GRONO ANIOŁKÓW, NA ZAWSZE POZOSTANIE W MOIM SERCU
http://szymonefler.blogspot.com/

4 komentarze:

  1. NIE WIERZĘ...SZYMSIU KOCHANY OPIEKUJ SIĘ SWOIMI RODZICAMI.DAJ IM SIŁĘ PRZETRWAĆ TEN NAJTRUDNIEJSZY DLA NICH CZAS.SERCE MOJE PŁACZE....DLACZEGO TE BIEDNE ISKIERKI GASNĄ TAK SZYBKO????

    OdpowiedzUsuń
  2. Wysocki kiedyś śpiewał: "jeszcze dzień, jeszcze noc na wichurze by stać...". Teraz zaśpiewała to Natalia Sikora równie przejmująco jak autor tych słów. Życie to taka wichura która często sieje spustoszenie w naszych sercach a potem próbuje przywiać coś dobrego. Nic jednak nie jest w stanie pocieszyć matczynych serc po stracie dzieciaczków. To jest to co najbardziej smutne i potem już nie zawsze chce stać się na tej wichurze, a niektórzy, nawet przestają poić swoje konie.

    OdpowiedzUsuń

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...