Choroba dziecka jest największą tragedią jaka może przytrafić się rodzicom. Jednak wówczas dostrzegasz, że nie jesteś na świecie sam. Widzisz, że jest wiele osób, które chcą pomóc i zrobią to zupełnie bezinteresownie, dla których najlepszą nagrodą, będzie uśmiech Twojego dziecka. Zrozumiesz wówczas, że na świecie jest bardzo wielu dobrych ludzi. Musisz jedynie dać im szansę by mogli się wykazać. Taka tragedia może przytrafić się każdemu. Nie jesteś w stanie się do niej przygotować. Nie możesz oswoić się z tą myślą, przecież nikt Cię nie ostrzeże. Choroba może pojawić się, kiedy najmniej się tego spodziewasz. Z nami właśnie tak było... Nasze szczęście zostało nam brutalnie odebrane. Bez ostrzeżenia...
Pomóżcie nam w naszej walce. W każdej chwili możecie znaleźć się w takiej samej sytuacji, a wówczas na pewno chcielibyście, aby i Wam ktoś pomógł...Z góry dziękuję za okazane wsparcie,Monika - Mama przez duże M.

Są takie chwile...
kiedy czyjaś pomocna dłoń jest niezbędna. !!!Muza
Najgorszy moment w życiu matki kiedy pada diagnoza RAK!

Nie mówcie tym, którzy stracili ukochanych, że „czas zagoi rany", nie mówcie, że „oni już nie cierpią". Najlepiej nie mówcie nic. Czas tych ran nie leczy. Pozostają, bo śmierć ukochanych jest też trochę śmiercią nas samych: coś w nas umiera. Żyjemy, ale nic nie jest tak, jak było przedtem, już nie jesteśmy tacy sami. (ks. A. Boniecki)

piątek, 6 marca 2020

8 lat Synuś bez Ciebie

" Nie ma takiej siły która by sprawiła że przyjdzie taki dzień że nie pomyślę o Tobie. Jesteś pierwszą myślą po przebudzeniu i ostatnią przed zaśnięciem... Cokolwiek robię zawsze gdzieś tam w pamięci jesteś Ty. Zawsze. Choć z zewnątrz dla innych niewidoczny mi towarzyszysz w każdej sekundzie. Noszę Cię w moim sercu cały czas, kiedy spaceruję, kiedy gotuję obiad, kiedy patrzę w niebo...Wiem że jesteś... Jesteśmy połączeni na zawsze, Ty i ja. Nic nas nie rozdzieli. "

Mama M.
6.03.2012-6.03.2020
  8 lat bez Szymka
💙💙💙💙💙💙💙💙

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

<3 Dziękuję za komentarz <3
Dziękuję za życzliwość,dobre słowo i uśmiech.
Zapraszam znów będzie mi bardzo miło;)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...